Django - en to pa translation catalogue (22 entries)

en: Available %s
pa: ਉਪਲੱਬਧ %s

en: Choose all
pa: ਸਭ ਚੁਣੋ

en: Add
pa: ਸ਼ਾਮਲ

en: Remove
pa: ਹਟਾਓ

en: Chosen %s
pa: %s ਚੁਣੋ

en: Select your choice(s) and click
pa: ਆਪਣੀ ਚੋਣ ਕਰੋ ਤੇ ਕਲਿੱਕ ਕਰੋ

en: Clear all
pa: ਸਭ ਸਾਫ਼ ਕਰੋ

en: January February March April May June July August September October November December
pa: ਜਨਵਰੀ ਫਰਵਰੀ ਮਾਰਚ ਅਪਰੈਲ ਮਈ ਜੂਨ ਜੁਲਾਈ ਅਗਸਤ ਸਤੰਬਰ ਅਕਤੂਬਰ ਨਵੰਬਰ ਦਸੰਬਰ

en: Show
pa: ਵੇਖੋ

en: Hide
pa: ਓਹਲੇ

en: Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
pa: ਐਤਵਾਰ ਸੋਮਵਾਰ ਮੰਗਲਵਾਰ ਬੁੱਧਵਾਰ ਵੀਰਵਾਰ ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ ਸ਼ਨਿੱਚਰਵਾਰ

en: Now
pa: ਹੁਣੇ

en: Clock
pa: ਘੜੀ

en: Choose a time
pa: ਸਮਾਂ ਚੁਣੋ

en: Midnight
pa: ਅੱਧੀ-ਰਾਤ

en: 6 a.m.
pa: 6 ਸਵੇਰ

en: Noon
pa: ਦੁਪਹਿਰ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Today
pa: ਅੱਜ

en: Calendar
pa: ਕੈਲੰਡਰ

en: Yesterday
pa: ਕੱਲ੍ਹ

en: Tomorrow
pa: ਭਲਕੇ
